IKO Poland Summer Camp, 12-15.08.2021, Lublin

Osu!

Summer Camp 2021 przeszedł do historii. To było pierwsze po przerwie spowodowanej pandemią tak duże międzynarodowe wydarzenie IKO. 

IKO Summer Camp jest centralnym punktem w naszym wakacyjnym programie szkolenia zbudowanym na dziesiątkach obozów i zgrupowań klubowych adresowanych do dzieci, młodzieży, dorosłych, zawodników na poziomie mistrzostwa sportowego oraz początkujących adeptów karate. Dziękuję wszystkim za udział w tym szkoleniu.

Zapraszam do zalogowania się na platformie KYOKUSHIN ONLINE https://www.kyokushin.net i obejżenia relacji wideo z IKO Summer Camp

Informacja i relacja fotograficzna została opublikowana na stronie Honbu IKO Kyokushinkaikan http://www.kyokushinkaikan.org/en/news/2021/08/iko-poland-summer-camp-3.html

Obszerne galerie zdjęć są dostępne na stronie i FB ikopoland
http://www.ikopoland.com/
https://www.facebook.com/ikopoland

Autorem zdjęć jest Irena Dżoń
Autorem filmu jest Sensei Maciej Miller

Przed nami Wagowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Katowicach w dniach 13-14 listopada. Komunikat organizacyjny mistrzostw zostanie niebawem opublikowany. 


Osu!

W dniach 12-15 sierpnia w Lublinie odbył się coroczny IKO Poland Summer Camp 2021.

W tym roku udział w nim wzięło prawie 300 osób z Holandii, Węgier, Niemiec, Ukrainy, Bułgarii, Słowacji i Polski. Gościem specjalnym obozu i głównym instruktorem był Shihan Katsuhito Gorai. Pomocą instruktorską wspierali go Shihan Andrzej Manecki, Shihan Emil Kostov i Sensei Gergana Kostov oraz Sensei Oskar Mazurkiewicz – medalista Mistrzostw Europy, dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata Open.

Treningi poświęcone były doskonaleniu techniki kichon, ido geiko i kata. Razem z uczestnikami campu na platformie zoom w treningach uczestniczyli również uczniowie Shihan Gorai z Nowego Jorku. Sensei Oskar swoje zajęcia poświęcił zagadnieniom kumite. Uczestnicy obozu mieli możliwość trenowania z Shihan Emilem i Sensei Gerganą, utytułowanymi zawodnikami kumite i kata.

Integralną częścią obozu było seminarium sędziowskie, podczas którego Shihan Gorai przedstawił i analizował zasady przepisów sędziowskich IKO. Kolejna grupa kilkudziesięciu osób zdobyła uprawnienia sędziowskie IKO.

Po raz kolejny IKO Poland Summer Camp mógł odbyć się dzięki gościnności obiektów Kampusu KUL. Organizacja tak dużego wydarzenia wymagała bezpośredniej pracy i wsparcia wielu osób z wielu klubów. Serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie dla każdego kto na swoim odcinku pracy wspomagał organizację i funkcjonowanie IKO Poland Summer Camp 2021.

Osu!


Galerie zdjęć z obozu już gotowe. Zapraszamy do oglądania!

12.08. IKO-Summer camp 2021

13.08.cz1 IKO-Summer camp 2021

13.08.cz2 IKO-Summer camp 2021

13.08.cz3 IKO-Summer camp 2021

14.08.cz1 IKO-Summer camp 2021

14.08.cz2 IKO-Summer camp 2021

15.08. IKO-Summer camp 2021

Sesja FoTo IKO-Summer camp 2021

Kurs sędziowski IKO-Summer camp 2021

IKO-Summer camp 2021 – foto. Sensei Janusz Piekarz


Jeszcze tylko 10 dni zostało do końca rejestracji do udziału w IKO Summer Camp.
Dziękujemy wszystkim dwustu osobom które już się zarejestrowały. 

Na SC treningi kumite poprowadzi Sensei Oskar Mazurkiewicz – medalista Mistrzostw Europy, dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata. 

To będzie ważne wydarzenie dla Polskiego IKO. Nie powinno tu zabraknąć nikogo z Nas. 

Termin: 12-15.08.2021
Miejsce: Lublin
Prowadzący: Shihan Katsuhito Gorai
Rejestracja: do 31.07.2020 na mykyokushin.pl

Szczegóły w załączniku: