Kalendarz 2020

Black Belt Seminar 04 stycznia Lublin
Puchar Wójta Gm. Kąkolewnica 25 stycznia Kąkolewnica
Sparingi międzyklubowe 25 stycznia Piaseczno
Wagowe Mistrzostwa USA 26 stycznia Los Angeles
IKO Fighters Camp 26 – 28 lutego   Nałęczów
MM Zachodniego       7 marca  Nowy Tomyśl 
MM Wschodniego      8 marca  Chełm 
[Turniej odwołany.] MM Dolnośląskiego bez MMM 14 marca Nysa 
[Turniej odwołany.] Turniej Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
14 marca Radzyń Podlaski
[Turniej odwołany.]Spanish Open 14 marca Barcelona
[Turniej odwołany.MM Śląskiego + MMM 15 marca  Katowice 
[Turniej odwołany.] MM Południowego 21 marca Kraków 
[Turniej odwołany.]Otwarte Mistrzostwa Finlandii 21 marca Turku
[Turniej odwołany.] Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel  28 marca Chodel
[Turniej odwołany.] International Karate Friendships 11 – 12 kwietnia Tokio
[Turniej odwołany.] Turniej o Puchar Wójta gminy Łabunie 18 kwietnia  Łabunie 
[Turniej odwołany.] Turniej IKO III Memoriał M.Oyamy  (30-lecie DKSKK) 18 kwietnia Dzierżoniów
[Turniej odwołany.] Zgrupowanie Kadry IKO 30.04 – 03.05  COS Zakopane
[Turniej odwołany.] Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKO  09 maja Pniewy
[Turniej odwołany.]Wagowe ME 23 – 24 maja Lyon / Francja 
Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin 30 maja  Ruda Śląska
V Turniej Karate Kyokushin IKO  30 maja  Białystok
MP Akademickie        6 czerwca   Kraków 
[Turniej odwołany.] Mazovia Cup 07 kwietnia Piaseczno
[Turniej odwołany.] Bieg Kwitnącej Wiśni 7 czerwca Zalew Zemborzycki
V IKO Przełęcz Cup 06 czerwca  Dukla
Wagowe MŚ Kobiet i Mistrzostwa Ameryk 20 czerwca   Nowy Jork / USA
Seminarium kata z Shihan Ito 02 – 04 lipca  Bukowina Tatrzańska
IKO Poland Summer Camp 13 – 16 sierpnia  Lublin
Entry Camp  23-28 sierpnia  Bardo
V IKO Upper Silesia Cup  19 września  Siemianowice Śląskie 
Kurs Instruktor Karate 20 – 27 września  Lublin 
Ogólnopolski Turniej IKO 26 września Dukla
XIV Ogólnopolskie Seminarium KK 2 – 3 października Dzierżoniów
Turniej o Puchar Wójta Gminy Zamość  03 października Zamość
MP Wagowe seniorów  10 październik  Ząbkowice Śląskie 
X Turniej KK o Puchar Prezydenta  M. Ciechanów 10 października  Ciechanów
MP Open sen i MP jun mł 17 października  Jasło 
IKO Polish Open 24 Października  Ostróda
IKO Podlasie Cup  31 października Białystok
MP Młodzieżowców 7 listopada  Zielonka 
Mistrzostwa Europy Open i PE 14 -15 listopada Katowice
Mistrzostwa Japonii Open 28 – 29 listopada Tokio
Puchar Wójta Gminy Chełm 28 listopada Żółtańce
PP Sen i Jun 5 grudnia Bydgoszcz 
Turniej Mikołajkowy 5 grudnia Łabunie
Kujawy Cup 12 grudnia Włocławek
Białołęka Cup 12 grudnia Warszawa
Kurs Trenera Karate 7 – 13 grudnia  Lublin
Kursokonferencja Sędziów PZK 11 – 13 grudnia  Jabłonna