Category Archives: Turnieje

VI Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate Kyokushin, Pniewy, 13.04.2019

Termin: 13.04.2019 Miejsce: HALA OSiR, Ul. Wolności 20. 62-045 Pniewy Rejestracja: do 10.04.2019r  Szczegóły w załącznikach: Komunikat VI OMW – Pniewy 2019 Formularz zgłoszeniowy zawody VI OMW – Pniewy 2019 Zgoda VI OMW – Pniewy 2019 Zgoda VI OMW – Pniewy … Continue reading

XXXIX Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Karate Kyokushin, 16.03.2019, Gliwice

Wyniki Turnieju: Komunikat zawodów Termin: 16.03.2019 Miejsce: Centrum Sportowo Kulturalne “Łabędź” ul. Partyzantów 25, 44-113 Gliwice Rejestracja: do 11.03.2019r  Szczegóły w załącznikach: komunikat Organizacyjny MMŚ 2019 ok

IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, 23.03.2019, Kąkolewnica

Termin: 23.03.2019 Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Gen. Władysława Sikorskiego 20, 05-500 Piaseczno Rejestracja: do 25.03.2019r  Szczegóły w załącznikach: IV Ogólnopolski turniej karate kyokushin Kąkolewnica 23.03.2019 Formularz zgłoszeniowy Kąkolewnica 23.03.2019 Zgoda rodziców Kąkolewnica 23.03.2019r

Mazovia Cup 2019, 30.03.2019, Piaseczno

Termin: 30.03.2019 Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Gen. Władysława Sikorskiego 20, 05-500 Piaseczno Rejestracja: do 25.03.2019r  Szczegóły w załącznikach: komunikat_Mazovia_Cup-2019 formularz-zgłoszeniowy-Mazovia-Cup-2019_VIII-Turniej_w_Piasecznie zgody_na_start_Mazovia_Cup_2019

II Memoriał Masutatsu Oyamy 6.04.2019, Dzierżoniów

Termin: 6.04.2019 Miejsce: hala OSiR ul. Strumykowa 1, Dzierżoniów Rejestracja: do 02.04.2019r  Szczegóły w załącznikach: REGULAMIN OŚWIADCZENIE RODZIACA

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, 10.03.2019, Radzymin

Wyniki turnieju: Junion Młodszy  Junior Klasyfikacja drużynowa kumite KATA Młodzik Oldboy Seniorzy Termin: 10.03.2019 Miejsce: Hala Sportowa ROKiS w Radzyminie ul.Jana Pawła II 20 Rejestracja: do 08.03.2019r poprzez system KARATESTAT Szczegóły w załącznikach: komunikat MMW i MMM – Radzymin 2019

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, 09.03.2019, Resko

Wyniki turnieju: makroregion 1 makroregion 2 makroregion 3 młodzicy 1 młodzicy 2 Termin: 09.03.2019 Miejsce: Hala Sportowa przy ZS Szkół w Resku ul. Bolesława Prusa 2 72-315 Resko Rejestracja: do 03.03.2019r  Szczegóły w załącznikach: Komunikat MMZ Formularz zgloszeniowy Resko 2019 Zgoda … Continue reading

Belarus Open Cup, 6-7.04.2019, Mińsk

Termin: 06-07.04.2019 Miejsce: Minsk, Independence Avenue, 196, (sports complex «Uruchie», badminton court) Rejestracja: do 10.03.2019r  Szczegóły w załącznikach: REGULATIONS_Belarus Open Cup_(6-7 Apr 2019) Hotel registration Финансовые условия по участию в Приложение

The 33rd European Weight Category Championships, 18-19.05.2019, Wrocław

Termin: 18-19.05.2019 Miejsce: Hala Orbita, Wejherowska 34, 54-239 Wrocław Rejestracja: od 22 marca do 13 kwietnia 2019 Rejestracja do hotelu jest już aktywna Szczegóły w załącznikach: Program ME May 2019 ok

XXXIX Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, 17.03.2019, Wołów

Termin: 17.03.2019 Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie Rejestracja: do 11.03.2019r Szczegóły w załącznikach: Komunikat MMD i MMM Wołów 17 03 2019 Kopia zagloszenie – MMD Kopia zagloszenie — MMM